Blog Dociekliwa.pl koncentruje się na trzech grupach tematycznych:

  • poradach dotyczących wyboru urządzeń AGD,
  • analizach i porównaniach parametrów sprzętów AGD,
  • szczegółowych recenzjach produktów AGD z uwzględnieniem zdjęć oraz filmów.

Czytelnikami bloga są przede wszystkim decydenci w gospodarstwach domowych w zakresie wyboru sprzętów AGD. Strona ma bardzo dobre wyniki pozycjonowania na hasła zawierające nazwy opisywanych modeli lub grup produktów (sprawdź przykładowe hasła: jaki robot planetarny, odkurzacz robot opiniepralka Bosch opinie, cichy Electrolux, test myjek do okien). Blog jest widoczny w mediach społecznościowych (Facebook, Google+, YouTube). Ma stale rosnącą liczbę unikalnych użytkowników.

Wśród fanów mojej strony na Facebooku dominują podobne do mnie kobiety w wieku 25-45 lat zainteresowane sprzętem AGD. Do nich właśnie kieruję swoje wpisy. Posty mają charakter praktyczny i merytoryczny, są jednak napisane przystępnym językiem i przyjemnie się je czyta.

Co wyróżnia blog Dociekliwa.pl?

  • wąsko sprofilowana tematyka, która przyciąga faktycznie zainteresowanych i zaangażowanych czytelników,
  • internauci trafiają na bloga w momencie podejmowania decyzji zakupowych – treści zawarte na stronie mogą istotnie wpłynąć na ich ostateczne decyzje,
  • artykuły na blogu są szczegółowe i merytoryczne, co pozytywnie wpływa na ich wiarygodność i użyteczność dla czytelnika.

Zapraszam do współpracy! W przypadku pytań lub ustalenia warunków współpracy, mogą Państwo do mnie pisać na adres: kontakt@dociekliwa.pl .

Przeczytaj więcej O MNIE.

Statystyki odwiedzin:

Strona internetowa (listopad 2020)

YouYube (listopad 2020)