Blog Dociekliwa.pl wita swoich nowych czytelników 🙂 Dziękuję za odwiedziny 🙂

Na początek kilka słów o mnie i o tym, co chciałabym Wam przedstawić.

Mam na imię Ola. Mam dociekliwą naturę i lubię podejmować właściwe decyzje. No jasne, wszyscy lubimy 🙂 Nie jest to jednak proste i często z braku czasu, możliwości albo zwyczajnie ochoty jesteśmy zmuszeni podejmować je bez wystarczających informacji. Czasem później żałujemy. Jeśli chodzi o zakupy, szczególnie te bardziej kosztowne, staram się jednak dobrze przemyśleć zakup, a przede wszystkim zebrać informacje, które mi w tym pomogą. Jednym z powodów jest to, że nie znoszę marnotrawstwa i staram się dbać o środowisko, na tyle, na ile mogę. Nie zamierzam wymieniać domowych sprzętów co roku tylko dlatego, że jednak nie spełniają moich potrzeb albo zbyt szybko się zepsują. Dlatego nie raz już spędziłam wiele godzin, analizując funkcjonalność, aspekty techniczne czy ekologiczność sprzętów, które planowałam kupić. Przyznaję, że takie poszukiwania sprawiają mi też frajdę 🙂 Zwykle, dzięki nim cieszyłam się później bardzo dobrym produktem, który spełniał moje oczekiwania. Jednak nawet wtedy coś nie dawało mi spokoju. Jak już pisałam, nie lubię marnotrawstwa. Również wtedy, gdy dotyczy wiedzy. Wszystkie informacje, które najpierw wyszukałam na stronach producentów, sprzedawców, w sklepach, na forach i infoliniach, a później zebrałam i przeanalizowałam, w momencie zakupu przestały być potrzebne. Wtedy pomyślałam, że może mogłyby się przydać komuś jeszcze? Po co wyważać otwarte już drzwi?

I oto jest 🙂 Dociekliwa.pl, która, mam nadzieję, pomoże Wam dokonywać jak najlepszych dla Was wyborów. Będę się skupiała przede wszystkim na małym i dużym AGD oraz drobnych sprzętach domowych, czyli tym, z czym najczęściej mam do czynienia. Pokażę Wam, na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu, porównam dla Was wybrane modele, a także zaprezentuję recenzje urządzeń, z których miałam okazję korzystać. Obiecuję, że będę przy tym maksymalnie dociekliwa 🙂 .

Pamiętajcie jednak, że blog, jak to blog, ma charakter subiektywny. To, że mi coś odpowiada, nie znaczy, że będzie się sprawdzało u innych. O ile samo zestawienie cech i funkcji sprzętów będzie obiektywne i uniwersalne, o tyle już moje opinie na ich temat pozostaną moimi opiniami, z którymi nie musicie się zgadzać. Mam nadzieję jednak, że nawet wtedy będą dla Was wskazówką, na co sami możecie zwrócić uwagę. Decyzje co do wyboru sprzętu pozostawiam samym czytelnikom – to Wy wiecie najlepiej, czego potrzebujecie. Nie mam monopolu na jedynie słuszną prawdę 😉 Nie jestem też specjalistą w zakresie domowych sprzętów, a jedynie dociekliwą poszukiwaczką informacji na ich temat 🙂 .

I choć treść bloga jest w 99% moją własną twórczością, to strona nie powstałaby i nie istniała, gdyby nie Dociekliwy. Dba on o wszelkie aspekty techniczne, stronę graficzną bloga, a także wspiera mnie w temacie zupełnie mi obcym, czyli kategorii ogród 🙂 .

To co? Zapraszam Was do lektury 🙂 .

Dociekliwa

 
 
Kontakt:

kontakt@dociekliwa.pl

Zobacz też: WARUNKI WSPÓŁPRACY